CO O NÁS NAPSALI NAŠI NÁVŠTĚVNÍCI

Daniela Petříková s border kolií Flérinkou (13.4.2020)

S Flérinkou řešíme zdravotní problémy už delší dobu, po zranění šlachy na prstu jsme často řešily kulhání, proto jsem se pro návštěvu Wellpess rozhodla a jsem za toto rozhodnutí nesmírně vděčná, jen si trošku vyčítám, že jsem tak neučinila dřív! Janě za nadstandardní péči moc děkujeme, za veškeré rady, empatii a jsem upřímně nadšená, s jakým respektem k práci přistupuje, za její znalosti, za starost o nás. Moc se těšíme na další návštěvu a ještě jednou velké díky, protože já už přestávala věřit, naštěstí jsme však narazily na Janu a Flérince se daří lépe a lépe! 

Držím pěsti, ať se daří a snad brzy!


Markéta Otisková s border teriérem Queenym a appenzelským salašnickým psem Balůem (11.4.2020)

Queen: Že paničce Korona zavřela kadeřnictví nic není, ale zavřené Wellpess centrum - to je tragédie! Já jsem tvrdý terier, ale trimovací pokusy paničky by nevydržel ani ani ani vůl! To šikovné kadeření tety Jany, to je rozdíl! Navíc teta má tak dobré piškotky a po jejím zásahu jsem fešák!

Panička: Kéž bychom už mohli zase do Wellpess centra. Psí kluci už potřebují oba vyčesání a namasírování od šikovné tety, a já se těším na příjemné prostředí s popovídáním a relax od toho, co neumím.


Markéta Zavadilová s kříženkou Leylou a šeltií Riou   (8.4.2020) 

Já a moje holky jsou ohromně spokojené se službami Wellpess centra. Je tam klidná, pohodová a přátelská atmosféra. Jana má cit pro psy a vždy jim přizpůsobí i prostředí, aby se cítili lépe. Ráda se k ní vracím, protože už zná moje holky, jak na co reagují. Velkou spokojenost a úlevu vidím na starší Leyli. Už není nejmladší a Janiny masáže si vyloženě užívá naplno. Ria taky ráda ocení nějakou prevenci při sportu. Já jsem s Janinou službou maximálně spokojená.

Pozn.: Markéta s Riou byly členky reprezentace ČR v agility pro rok 2019


Roland Málek a whippetí fenka Hannah Trixtan     (7.4.2020)

Má první návštěva ve Wellpess koncem loňského roku byla ispirována potřebou profesionální péče o mou závodní fenku whippeta Hannah, s kterou běháme coursing, což je obdoba dostihů, ale na louce za střapcem. Pro Haničku, jak jí doma říkáme, jakožto profesionálního sprintera jsem sháněl odborníka, který jí pomůže celkově zpevnit tělo, nabrat svalovou hmotu, zvýšit výkon, rychost a obratnost a tím pádem i bezpečnost při coursingu. Výsledky byly vidět už při letošním prvním závodu v únoru na Mistrovství Slovenska, kde z 23 fen byla 4, což považuji za skvělý výsledek. Během individuálních lekcí s Janou jsme se zaměřovali na partie, které potřebujeme zpevnit, proběhla i Dornova masáž, kterou jsi Hanička užila. Velmi oceňuji přístup Jany, vidím výsledky, doporučuji všem pejskařům, nejen sportovcům, protože dobrá kondice = zdravý pejsek.


Kříženka Máňa se svou paničkou Petrou Olajcovou    (7.4.2020)

Ahoj psí kámoši a kámošky,

Chci vám napsat, že naše "teta Jana" je prostě boží. Víte, já se hned tak s někým nekamarádím, jsem totiž trochu poplantaný bojínek a mám v hlavě naprogramované, že musím hodně štěkat, aby si na mě nikdo netroufl a třeba na mě náááhodou nešáhl :0 Ale teta Jana si troufla. Řeknu vám, je pěkně mazaná... žádné štěkání na ni neplatilo a tak dobře to se mnou zmákla, že po pár návštěvách už jsem místo štěkání vrtěla ocasem a těšila se, co nového si na mě vymyslí. A něco vám povím - má kouzelné ruce... umí taaak krásně drbat, masírovat mi záda a mazlit se se mnou a ještě za to můžu sníst všechny piškoty...kdo by nechtěl přijít znova na takovou masáž? No a taky má teta spoustu různých barevných, houpacích a probíhacích věcí...naučila mě se jich nebát a teď už mezi nima podle povelů lítám jak torpédo, taky někdy posiluju, ale hlavně mě to strašně baví. Jo a teta je hodně trpělivá, i když se někdy vztekám a chci švindlovat, když mi něco nejde hned. A dokonce umí naučit i moji paničku, aby mi to cvičení moc nekazila - mě to totiž jde jako hodně dobře, takže moje dvounožka občas nestíhá. Ale teta má fígle a trpělivost i na ni, představte si to ;) Takže jestli chcete unavit svoje dvounožce, pobavit se, něco se naučit a taky se nechat vymazleně namasírovat, tak prostě musíte taky dorazit za naší tetou Janou.

Pac a pusu Máňa


Iveta Kotásková s kříženkou Tyldou a královskou seniorkou Boženkou   (7.4.2020)

Protože, jsme se službami centra velmi spokojené, jak já, tak moje psí holky, tak už jsme si rezervovaly termíny na květen, nebudeme riskovat, že až nám zruší karanténu, tak se na nás termín nedostane. Zejména Tylda už to potřebuje, jako prasátko drbání. Zatím jsme využily kadeřnické služby a fyzioterapii a určitě do budoucna zkusíme i další služby  


Dagmar Urbancová a pudlík Drak  (6.4.2020)

Dornovu masáž jsme si u Jany s radostí užili oba dva - Drak i já. Protahování celého těla, srovnávání bolístek po agility tréninku, hlazení (i za ušima) a prima Janin přístup nám byl příjemný, zdraví prospěšný a už se těšíme na pokračování.


Daniela Rychlíková s její border kolií Fleur   (26.2.2020)

Ono není úplně jednoduché někomu svěřit do péče svého psa, zvlášť pokud se jedná o řešení zdravotního problému, pokud si ale vyberete Janu a Wellpess, chybu rozhodně neuděláte, protože Jana přesně ví, co dělá a je velmi pečlivá. Jsem moc ráda, že jsem se pro návštěvu rozhodla! Moc děkujeme za veškerou pomoc, péči a budeme se těšit příště