PRONÁJEM PROSTOR


Protože sama vím, jak je těžké najít vhodné prostory pro cvičení se psem nebo vlastně pro jakoukoli aktivitu se psem, když je venku zima, bláto, tma, déšť a nevím co všechno ještě, rozhodla jsem se svojí vymazlenou haličku nabídnout k využívání i Vám, ostatním, kdo hledáte místo pro vlastní trénink s Vašim psem.

Výborná možnost pro využití dlouhých zimních večerů na aktivní trénink základních prvků agility, jako práce na skočkách, skoková gymnastika, počáteční fáze nácviku sbíhaných zón atd. Taky dogfitness, dogdancing, obedience nebo cokoli dalšího, na co si jen vzpomenete a nepotřebujete k tomu zrovna fotbalové hřiště :-)

Prostor je možné využít také pro organizaci různých akcí se psy, seminářů apod.

Pro mě je to tam jako takový větší obývák, kde můžu své psy v teple, suchu a čistotě krásně zabavit a unavit, tak věřím, že to stejné může znamenat i pro Vás.

Rezervace je až do odvolání možná jen po předchozí domluvě.

Povrch tréninkového prostoru: umělá tráva bez granulátu podložená měkkou izolací

Rozměry: 8,5 m x 16 m, v části je prostor kratší, jen 8,5 x 13 m

Podmínky v hale:

- Vnitřní prostory jsou nově zrekonstruované, tréninková plocha se nachází ve zděné budově, prostory je možné vytápět, v hale jsou umístěna dvě velká zrcadla

- Je nutné se přezouvat do čisté halové obuvi

- Je nutné dbát na dodržování čistoty psy - značkování rohů, venčení na vnitřní travnaté ploše, uklízet po psech v areálu, nenechat psy značkovat na zdivu budov apod.

- Součástí pronajímaného prostoru je malá klubovna s výhledem do haly a kuchyňka s varnou konvicí, mikrovlnnou troubou a lednicí. Za poplatek je možné zakoupit kávu (je tam k dispozici kávovar Nesspresso) nebo čaj.

- K dispozici je WC a případně sprcha


Příslušenství k zapůjčení (v ceně pronájmu):

Agility: skokové překážky, 6m tunel, houpačka, prkno na nácvik sbíhaných zón

DogFitness: fitness míče physio roll modrý pro střední/větší psy, zelený pro menší psy, malý "peanut" pro malé psy, čočka, různé pěnové podložky, měkká molitanová matrace, dřevěné stolečky různých výšek pro nácvik cviků na balonech nebo k samostatnému cvičení, kavalety, železné kolíky pro slalomovou chůzi při rehabilitací (eko náhrada plastových kuželů) a další postupně doplňujeme

Další: k dispozici je flipchart a magnetická tabule vhodná pro použití smazatelných fixů, 4 skládací lavice a skládací stůl, k sezení je možné použít také klasické kulaté fitness míče.

PLATBA PŘEDEM (nejméně 48 hodin předem připsána na účet) NA ČÍSLO ÚČTU, KTERÉ VÁM BUDE ZASLÁNO E-MAILEM
CENÍK 
300,-/hodina s vytápěním
250,-/hodina bez vytápění (tato možnost platí jen pro plánované celodenní akce)