POJĎTE DÁL ...


NAŠE PŮSOBIŠTĚ

Naše WELPESS CENTRUM se nachází v areálu rodinné firmy D-I-MONT stolařství v Ostravě - Přívoze, na adrese Macharova 8, kde momentálně probíhá rekonstrukce prostor za účelem vybudování centra pro psy. V této chvíli je připravena výcviková hala, kde je k dispozici množství pomůcek pro dog fitness jako kavalety, kužely, míče a různé balanční pomůcky. Postupně výbavu doplňujeme. V hale jsou velká zrcadla a jako povrch je umělá tráva s měkkým pěnovým podkladem. Hala je vytápěná, se stropními průhledy a příjemným LED osvětlením. V létě je v hale naopak příjemný chládek, takže ani parné dny nemusí být překážkou pro kvalitní trénink či relaxaci.

K dispozici je také menší místnost pro provádění masáží nebo jen tak pro pohodlné posezení, s výhledem do haly. Připravena je také kuchyňka s varnou konvicí, mikrovlnnou troubou, ledničkou a kávovarem Nespresso s tou nejlepší kávou. Samozřejmostí jsou sociální zařízení.

Připraven je také psí salón s možností koupání psů či ošetření speciálními léčebnými zábaly.

Věřím a doufám, že se zde podaří vybudovat místo, kam se budete se svými psy rádi vracet pro vaše společné cvičení, relaxaci i zábavu.